Jarosław Szymańczak

 

Nauczyciel języka angielskiego. Prowadzi prywatne przedsiębiorstwo działające w branży transportowej, turystycznej, edukacyjnej oraz szkoleniowej. Jest instruktorem nauki jazdy, przewodnikiem wycieczek, jego pasją jest historia, a zawodową pasją prowadzenie szkoły językowej, nauczanie i szkolenia. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z młodzieżą, jak i z dojrzałym pokoleniem. Poprzez szkołę wielokierunkową stworzył szansę nauki i rozowu, gwarantując profesjonalną obsługę i dostęp do wiedzy praktycznej i teoretycznej w każdej dziedzinie, którą profesjonalnie zajmuje sie jego przedsiębiorstwo P. T. TravelWorld. 

 

Jarosław Szymańczak w 2015 roku - kandydował do parlamentu startując z listy komitetu wyborczego KWW Kukiz'15 w okręgu wyborczym Wałbrzych (okręg numer 2). Założyciel ruchu społecznego "Front Walki z Bezprawiem", zajmującego się nieprawidłowościami w wałbrzyskim wymiarze sprawiedliwości. Obecnie pełni funkcję sekretarza nowej formacji na scenie politycznej w Polsce - "Antypartia" Kandydaci Antypartii do parlamentu i samorządu będą składać  przed wyborami w trybie artykułu 919-921 Kodeksu cywilnego przyrzeczenie publiczne, które nałoży na nich obowiązek wypłacenia wyborcom „odszkodowania”, jeśli nie będą wywiązywać się ze złożonych obietnic przedwyborczych.

 

 

Kontakt:
P. T. TravelWorld

58-300 WAŁBRZYCH,

ul. Wysockiego 13a

tel. +48 74 665 66 60

tel. +48 508 072 899

 

 

e-mail: izabellaszymanczak@onet.pl

www.schoolworld,pl

 

 

Doprowadził na ławę oskarżonych nieuczciwych sędziów i prokuratorów!


 

AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA I POLITYCZNA

 

Wystąpienie podczas prawyborów Konfederacji w wyborach prezydenckich w styczniu 2020 r.
we Wrocławiu z poparciem dla posła Pawła Skuteckiego.

 

 

STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW w Warszawie 16 maja 2020 r. - przemówienie na Placu Zamkowym
do uwięzionych przez kordon policyjny uczestników protestu.
 
 
4-5 lipca w Gdańsku – Jelitkowie (w DW „RZEMIEŚLNIK”)  grupa działaczy ruchów obywatelskich
z całej Polski  postanowiła stworzyć alternatywę polityczną o nazwę ANTYPARTIA.

 

 

Spotkanie członków i sympatyków ANTYPARTII - wybory do władz partii i zarządu w Krakowie - 23 sierpnia 2020 r. 

 

 

NAJWAŻNIEJSZĄ WŁADZĄ W ANTYPARTII BĘDZIE RADA 41 KOORDYNATORÓW

 

ZAWODOWO


 

TRANSPORT I PRZEWOZY OSÓB - SZKOŁA NAUKI JAZDY - BIURO PODRÓŻY I TURYSTYKA

SZKOŁA JĘZYKOWA - OCHRONA FIZYCZNA I PRAWNA OSÓB I MIENIA

 


 

 

ZAWSZE BEZPIECZNIE I DO CELU!

 

Program TVP 2 pt. "UKŁAD LOKALNY"

 

Telewizja Polska w programie TVP 2 Magazyn Ekspresu Reporterów wyemitowała 14 marca 2017 roku reportaż telewizyjny pt. "UKŁAD ;LOKALNY", zrealizowany przez redaktora Pawła Kazimierczaka. Sprawa w której ujawniono szereg nadużyć oraz przestępstw popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych, którzy zacierali ślady przestępstwa dotyczącego próby zabójstwa Jarosława Szymańczaka, poprzez podpalenie siedziby firmy w której się znajdował wraz z rodziną, strzelania do niego z broni palnej, a także kierowania gróźb karalnych, pozbawienia życia w stosunku do współpracowników Jarosława Szymańczaka, znalazła się na antenie ogólnopolskiej telewizji TVP2 w wyniku interwencji adwokata Jacka Ludziaka. Ponieważ sprawa jest rozwojowa, a w międzyczasie od dnia emisji reportażu doszło do kolejnych gróźb karalnych, tym razem na terenie Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu w obecności prokuratorów tj. gróźb pozbawienia życia w stosunku do współpracowników Jarosława Szymańczaka, którzy są świadkami w wielu sprawach karnych, doszło także do pobicia Piotra Luteńko w obecności świadków przez funkcjonariuszy policji, pomówienia i poniżenia go, a następnie próbowano go uprowadzić, opinia publiczna będzie informowania o dalszych działaniach w odrębnych materiałach informacyjnych.

 


 

 

 

Podpalenie siedziby firmy Jarosława Szymańczaka

 

 

 

Jugowice - 15 marca 2019 r. - przekroczenie uprawnień policji.

 

 

Bandycki napad na zlecenie w ramach porachunków?!

 

Dopiero po interwencji adwokata Jacka Ludziaka zostało wezwane pogotowie i udzielona pomoc lekarska pokrzywdzonemu, który został wcześniej pobity, pomówiony i bezpodstawnie oskarżony przez funkcjonariuszy policji o to, że jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem w obecności 15 funkcjonariuszy policji wykazało wynik 0,00 promila w wydychanym powietrzu. Upozorowana kontrola drogowa była jedynie pretekstem dla dokonania ataku w zemście na ujawnienie nieprawidłowości w przetargach na terenie Głuszycy.  Atak na współpracowników Jarosława Szymańczaka nastąpił w dniu złożenia protestu ws. nieprawidłowości dotyczącego ustawionego przetargu ogłoszonego przez burmistrza Głuszycy pod jednego wykonawcę! 

 

W sprawie nieprawidłowości wypowiedział się pisemnie Prezes Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie, który stwierdził podczas kontroli dokumentów nadużycia lokalnej władzy i postawił konkretne zarzuty w tej sprawie.

 

Atak na współpracowników Jarosława Szymańczaka nastąpił w dniu wycofania ogłoszonego przetargu, ustawionego pod jednego wykonawcę przez burmistrza Głuszycy Romana Głoda. W wyniku złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa ws. nieprawidłowości dotyczących ustawienia przetargu w sprawie nieprawidłowości wypowiedział się pisemnie Prezes Urzędu Zamówień Publicznych w Warszawie, który po przeprowadzeniu kontroli stwierdził nieprawidłowości i nadużycia lokalnej władzy i postawił konkretne zarzuty w tej sprawie. W ramach działań odwetowych dokonano zemsty w ramach której pod pozorem drogowej kontroli policyjnej przeprowadzono atak na współpracownika Jarosława Szymańczaka, który również podpisał się pod zawiadomieniem do prokuratury o przestępstwie, którego pobito na oczach świadków, pomówiono i odmówiono udzielenia pomocy lekarskiej. Na miejscu zdarzenia w ciągu 15 minut zjawił się adwokat Jacek Ludziak, który wezwał pogotowie. Śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura.

 

Oświadczenie Jarosława Szymańczaka: 

 

Na skutek ujawnionych przeze mnie zebranych w trybie procesowym informacji o działaniach Beaty i Leszka Żołnieruk i upublicznieniu ich w TV Dami doszło do następujących zorganizowanych działań ze strony Beaty i Leszka Żołnieruk oraz Mirosława Mućka. W dniu 12. 12. 2017 r. na stację PKN Orlen w Głuszycy, podjechał Leszek Żołnieruk samochodem typu bus. Przebywającemu tam Krzysztofowi Szmitowi przekazał w formie groźby, że za ujawnienie publicznie działań jakie podjął Leszek Żołnieruk wobec Jarosława Szymańczaka, zorganizował on grupę, która „zaje…e” Jarosława Szymańczaka i jego rodzinę. W tym samym dniu przedstawiciel redakcji przekazał telefonicznie adwokatowi Ludziakowi, że Mirosław Muciek groził, że jeżeli w dalszym ciągu będą ujawniali informacje na jego temat i Beaty Żołnieruk i Leszka Żołnieruka, to redakcja oraz Jarosław Szymańczak zostaną zniszczeni procesami. Zachowanie takie wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 43 prawa prasowego, który przewiduje, że „Kto używa przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia dziennikarza do opublikowania lub zaniechania opublikowania materiału prasowego albo do podjęcia lub zaniechania interwencji prasowej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”. 

 

Ponadto informuję, że oprócz złożonych zawiadomień przeciwko Beacie Żołnieruk, Leszkowi Żołnierukowi i Mirosławowi Mućkowi, został złożony wniosek o zabezpieczenie monitoringu ze stacji paliw PKN Orlen w Głuszycy. Ponadto przeciwko Beacie Żołnieruk zostaje złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 238 k.k., 233 k.k., 234 k.k. i 212 k.k. oraz art. 190 k.k. i 191 k.k. poprzez podżeganie do popełnienia przestępstwa Mirosława Mućka polegającego na telefonowaniu do Ryszarda Walusiaka i przekazanie mu informacji, że jeżeli Jarosław Szymańczak nie wycofa się z przetargów zorganizowanych dla Żołnieruków w Głuszycy, Jedlinie Zdrój i Walimiu, to Tomaszowi Szymańczakowi połamią ręce i nogi, a Jarosławowi Szymańczakowi utną głowę.

 

Jeżeli Beata Żołnieruk ma choć odrobinę odwagi, to zapraszam ją, jej adwokata, męża i Mirosława Mućka na spotkanie przed kamerami telewizji, gdzie spotkam się z nimi osobiście.

 


 

 

WSI

 

Wałbrzyski Serwis Informacyjny powstał jako alternatywa dla regionalnych mediów. Ponadto w serwisie informayjnym portalu publikujemy i relacjonujemy najważniejsze wydarzenia z życia miasta i okolicznych gmin. Naszym celem jest poszerzanie wiedzy i edukacji, poprzez budowanie świadomości historycznej, patriotycznej i kulturowej regionu, ze szczególnym uwzględnieniem ościennych miejscowości.

 

Podkreślenie walorów turystycznych. krajoznawczych i krajobrazowych Wałbrzycha i Powiatu Wałbrzyskiego w kontekście współpracy i wymiany informacji z naszym południowym sąsiadem - Česká republika oraz partnerami z Republic of South Africa.


Promocja regionu poprzez ukazanie kultury i sztuki rodzimych twórców, bazującej na autorskiej twórczości lokalnych artystów - muzyków, filmowców, fotografików i dokumentalistów. 

 

Podkreślenie ekologicznych walorów regionu poprzez prezentację najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc pod względem turystycznym, historycznym i wypoczynkowym, a także ukazanie  skutków poprzemysłowej transformacji regionu.

 


 

Korzystamy wyłacznie z jedynej formy wsparcia.

 

Realizacja ambitnych projektów wymaga zaangażowania wielu ludzi, którzy tworzą ten serwis. KREW - POT I ŁZY! Dlatego nie korzystamy z wielu dostępnych na rynku form wsparcia, które są dzisiaj dostępne na rynku.

 

 

Crowdfunding - jest to nowoczesna forma finansowania różnorodnych projektów we współpracy ze społecznością, stosowaną z powodzeniem od wielu lat w Polsce za pośrednictwem platform internetowych www.polakpotrafi.pl & www.zrzutka.pl I tutaj zaskoczymy Cię drogi czytelniku, ponieważ nie korzystamy z żadnej z tych form z oczywistych powodów! NIEZALEŻNOŚĆ - zobowiązuje! Nie potrzebujemy pieniędzy, by isnieć. Najcenniejszym towarem na świecie jest informacja!

 

Każdy, kto chciałby wesprzeć naszą działalność lub zaangażować się w realizację projektu strony www.zwalbrzycha.pl niech po prostu ją udostępni wszystkim, którzy chcą mieć dostęp do informacji tu zawartych, bez cenzury. To szystko!

 

Reklama & Promocja?

Nikogo nie reklamujemy, jedynie promujemy tych, którzy nas wspierają. Przekazujemy jedynie informacje widziane takimi, jakimi one są, bez cenzury i bez oczekiwań na jakiekolwiek gratyfikacje. Jeśli chcesz zabrać głos i by Twój głos był słyszalny, skontaktuj się z nami. Wszystkim się zajmiemy, począwszy od grafiki do publikacji, pod jednym warunkiem, że informacje, które publikujemy zostana przez nas zweryfikowane i poparte materiałem dowodowym.

 

 

 

Informacje

 

Wybierz temat:

Kultura i sztuka

Muzyka

Historia

Nauka

Edukacja 

Przemysł

Polityka

Sport

Film

 


 

Drogi Internauto.

Jeśli znalazłeś(aś) w tym miejscu artykuł, reportaż, fotorelację czy film, który Cię zaciekawił i uważasz, że warto nas wesprzeć, możesz nam pomóc się rozwijać i doskonalić, udostępnij link do tej strony www.zwalbrzycha.pl

 

CENIMY SOBIE NIEZALEŻNOŚĆ!

Niezalezne dziennikarstwo nigdy by takim nie było, gdyby było uzależnione od datków, wpłat czy darowizn. To właśnie jast nasza SIŁA i MOC, że publikujemy materiały prasowe bez oczekiwań. Nie mamy sponsorów i nie oczekujemy, że takowi będą! Robimy to, co do nas należy, czyli informujemy opinie publiczną, licząc sie z konsekwencjami takiego działania, ale tylko w ten sposób przełamujemy stereotypy, że "bez wszego wsparcia finansowego" nas nie będzie!

 

 


 

Media społecznościowe:

Możesz nasz wspierać na różne sposoby, każda forma wsparcia jest dobra i pożyteczna. Jedną z nich jest udostępnienie tego serwisu i polecenie go Twoim znajomym w mediach społecznościowych. Jeśli posiadasz własny pomysł na to, żeby informacje tutaj zawarte docierały do odbiorców, to po prostu zrób to i już...

 


 

Współpraca zagraniczna:

Promujemy region wałbrzyski korzystając ze współpracy z mediami zagranicznymi, wymieniając się informacjami oraz doświadczeniem pomiędzy społecznościami zamieszkującymi na terenie Polski, Czech i Republiki Południowej Afryki.

 

 

 

e-tv zwalbrzycha.pl

WSI - Wałbrzyski Serwis Informacyjny oraz

Serwis e-TV zwalbrzycha.pl jest inicjatywą prospołeczną. Utrzymujemy się wyłącznie dzięki naszej determinacji do mówienia JAK JEST?!

 


 

Skontaktuj się z nami:

Jeżeli posiadasz informacje, którymi chcesz się podzielić, jeśli uważasz, że temat, który Cię nurtuje jest ważny, prześlij nam treść korspondencji. Po zapoznaniu się z materiałem skontatkujemy się z Tobą. Opublikujemy Twój materiał bez cenzury. 

 

Jeżeli masz gotowy artykuł, prześlij go nam. Najciekawsze z przesłanych materiałów opublikujemy za Twoja zgodą. 

 

WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ!

 


 

Obsługa prawna:

 

 

Kontakt:

Ruch Społeczny Front Walki z Bezprawiem

58-300 Wałbrzych, ul. Słowackiego 9

Skr. poczt. 14

e-mail: KONTAKT

 

 

WAŁBRZYCH

 


 

WSI serwis wykorzystuje pliki cookies

WSI Wałbrzyski Serwis Informacyjny zwalbrzycha.pl wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności, personalizacji, obsługi czytelników serwisu oraz zbierania danych, dotyczących ruchu na stronie www.zwalbrzycha.pl Niektóre pliki cookies są niezbędne do prawidłowego działania witryny serwisu. Dzięki nim możemy wyświetlać NASZYM CZYTELNMOM spersonalizowane tematy, którymi dzielimy się w przestrzeni publicznej i informacje na temat planowanych publikacji artykułów, zarówno w witrynach zwalbrzycha.pl, jak i na innych stronach. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.

 


 

Dziękujemy, że odwiedziłeś(aś) nasz serwis